Wat doet Vereniging Kattenzorg?
- Details
- Categorie: Wat doet Kattenzorg?
De Vereniging Kattenzorg Dordrecht e.o. kan ook bemiddelen bij het herplaatsen van uw kat(ten).
Hoewel u dat niet wenst kan het voorkomen dat u door bepaalde omstandigheden een nieuw thuis moet gaan zoeken en dat u niet meer voor uw kat(ten) kunt zorgen.
Op basis van de door u verstrekte informatie wordt uw kat met foto en karakterbeschrijving op de lijst van de te bemiddelen katten en op social media van de Vereniging Kattenzorg geplaatst.
Daarnaast is nodig het medisch paspoort i.v.m. o.a. vaccinaties, gezondheidsverklaring, en bewijs van eigendom. Is de kat(ten) niet gevaccineerd dan dient dit alsnog te gebeuren voordat de kat(ten) herplaatst kan/kunnen worden.
Indien de kat gechipt is ook het chipnummer en waar dit is geregistreerd. De Vereniging Kattenzorg zal voor overschrijving zorg dragen.
Bij een reactie brengen we de eigenaar en geïnteresseerde in contact met elkaar, zodat men met elkaar en de kat(ten) kan kennismaken.
Uit ervaring weten wij dat oudere katten moeilijk te bemiddelen zijn. In samenspraak met Louterbloemen hebben wij besloten om katten boven de 13 niet te bemiddelen, maar door te verwijzen naar Louterbloemen.
Dit omdat het laagdrempelig is, mensen kunnen makkelijker langskomen om de katten te zien en uiteraard hopelijk verliefd te worden. Omdat wij op afspraak werken is bij ons de drempel mogelijk toch wat hoger, iets wat wij een toch al oudere kat niet toewensen. Mocht u dus bewust op zoek zijn naar een oudere kat of een oudere kat ter bemiddeling wil stellen, dan verwijzen wij u graag naar Louterbloemen.
- Details
- Categorie: Wat doet Kattenzorg?
Hieronder staat een overzicht van te bemiddelen katten.
- Details
- Categorie: Wat doet Kattenzorg?
Het kan door omstandigheden wel eens voorkomen dat een katteneigenaar tijdelijk een bench nodig heeft.
Te denken valt bij een nest met kittens, een zieke of gewonde kat die apart gehouden moet worden of een nieuwkomer in het kattengezin.
De Vereniging Kattenzorg Dordrecht e.o. heeft 10 benches op voorraad die te huur zijn voor het symbolische bedrag van € 10,00 per bench voor de gehele periode.
Er is wel een maximum tijd aan de periode verbonden, namelijk 3 maanden.
- Details
- Categorie: Wat doet Kattenzorg?
Hieronder staat een overzicht van gemelde vermiste katten.
Vermist: Poekie
Vermist sinds: | 16-11-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Jeroenboschstraat in deurne | |
| ||
Roepnaam: | Poekie | |
Ras: | ||
Kleur: | Zwart | |
Geslacht: | Mannetje | |
Gecastreerd: | Ja | |
Gesteriliseerd: | ||
Gechipt: | Nee | |
Signalement: | Zwarte kater, is schuw, gele ogen, sneetje in zn oor. Paar witte haren op z'n borst, 10 jaar oud. |
Contactgegevens
Naam: | Sharon Kuijlaars |
Tel.nr: | 0615198632 |
E-mailadres: |
Vermist: Alex
Vermist sinds: | 10-11-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Wittenstein 243 | |
| ||
Roepnaam: | Alex | |
Ras: | Europese korthaar | |
Kleur: | Wit/zwart (half zwart snorretje) | |
Geslacht: | Mannetje | |
Gecastreerd: | Ja | |
Gesteriliseerd: | Ja | |
Gechipt: | Ja | |
Signalement: | Wit/zwarte kat. Half zwart snorretje. |
Contactgegevens
Naam: | Mitchel van Baar |
Tel.nr: | 0634993719 |
E-mailadres: |
Vermist: Frankie
Vermist sinds: | 22-10-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Enschede, Perikweg , wijk Getfert | |
| ||
Roepnaam: | Frankie | |
Ras: | Europese korthaar / tabby kat | |
Kleur: | Zwart-grijs-wit gestreept | |
Geslacht: | Mannetje | |
Gecastreerd: | Ja | |
Gesteriliseerd: | Ja | |
Gechipt: | Ja | |
Signalement: | Frankie is een lieve, verzorgde kat, beetje avontuurlijk, luistert naar zijn naam en heeft een lichtblauw /grijze halsband om (althans bij vermissing). Vermist sinds zondag 22 oktober Zoekt u mee, ook in uw schuur of garage !? |
Contactgegevens
Naam: | Yvonne |
Tel.nr: | 0610941710 |
E-mailadres: |
Gevonden: Rode kat
Wie herkent deze rode kat? Loopt rond omgeving Essenburg Sterrenburg.
Vermist: Shiba
Vermist sinds: | 24-09-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Oostburgsestraat 7, Zuidzande | |
| ||
Roepnaam: | Shiba | |
Ras: | Lang harig | |
Kleur: | Zwart / rood | |
Geslacht: | Vrouwtje | |
Gecastreerd: | Nee | |
Gesteriliseerd: | Ja | |
Gechipt: | Nee | |
Signalement: |
Contactgegevens
Naam: | Jasmijn |
Tel.nr: | 0681848924 |
E-mailadres: |
Vermist: Leya
Vermist sinds: | 11-10-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Dordrecht, Wieldrechtse Zeedijk | |
| ||
Roepnaam: | Leya | |
Ras: | Europese korthaar | |
Kleur: | Zwart met wit | |
Geslacht: | Vrouwtje | |
Gecastreerd: | ||
Gesteriliseerd: | Ja | |
Gechipt: | Nee | |
Signalement: | Leya is een zwart poes, wit aan de voorkant en witte poten. Grote geldbeloning voor het helpen vinden van haar. |
Contactgegevens
Naam: | Agnes Ziolek |
Tel.nr: | 0613271784 |
E-mailadres: |
Vermist: Tweedo
Vermist sinds: | 06-10-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Tennisstraat | |
| ||
Roepnaam: | Tweedo (cookie) | |
Ras: | Europese korthaar | |
Kleur: | Zwart wit | |
Geslacht: | Mannetje | |
Gecastreerd: | Ja | |
Gesteriliseerd: | Ja | |
Gechipt: | Ja | |
Signalement: | 5maanden oud kater laats gezien in tennisstraat is schuchter maar wel heel nieuwsgierig Grote beloning voor tipgever |
Contactgegevens
Naam: | Ayse Yavuz |
Tel.nr: | 0487263252 |
E-mailadres: |
Vermist: Sheila
Vermist sinds: | 10-10-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Stek 25 | |
| ||
Roepnaam: | Shila | |
Ras: | Perzisch | |
Kleur: | Grijs | |
Geslacht: | Vrouwtje | |
Gecastreerd: | Nee | |
Gesteriliseerd: | Nee | |
Gechipt: | Nee | |
Signalement: | Shila een binnenkant ze mog af en toe in de tuin en kwam daarna altijd weeer naar binnen via de kattenluik. Nu is ze dus over het hek heen gesprongen sinds 10/10 ochtend :( en niet meer terug gekomen |
Contactgegevens
Naam: | Dilara |
Tel.nr: | 0640743651 |
E-mailadres: |
Vermist: Jip
Vermist sinds: | 02-10-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Bloemheuvellaan Apeldoorn | |
| ||
Roepnaam: | Jip | |
Ras: | Europese korthaar | |
Kleur: | Rood | |
Geslacht: | Vrouwtje | |
Gecastreerd: | ||
Gesteriliseerd: | Ja | |
Gechipt: | Ja | |
Signalement: | Jip is een vrolijke aanhankelijke poes van 2 jaar. Wilt u aub in schuren/bergingen kijken of zij daar misschien zit opgesloten. |
Contactgegevens
Naam: | Frieda |
Tel.nr: | 0681284852 |
E-mailadres: |
Vermist: Zina
Vermist sinds: | 18-09-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Baerdonckstraat | |
| ||
Roepnaam: | Zina | |
Ras: | Halve main coon | |
Kleur: | Tijger | |
Geslacht: | Vrouwtje | |
Gecastreerd: | Nee | |
Gesteriliseerd: | Nee | |
Gechipt: | Ja | |
Signalement: |
Contactgegevens
Naam: | Basma Bouselamti |
Tel.nr: | 0489 60 71 98 |
E-mailadres: |
Vermist: Bleke
Vermist sinds: | 19-09-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Blankenberge | |
| ||
Roepnaam: | Bleken | |
Ras: | ||
Kleur: | Lichtrost | |
Geslacht: | Mannetje | |
Gecastreerd: | Nee | |
Gesteriliseerd: | Nee | |
Gechipt: | Nee | |
Signalement: | Al een weekje vermist, Bleken is niet gewoon om buiten te lopen. Is een hele lieve poes maar nu waarschijnlijk doodsbang! Als iemand hem ziet contacteer mij dan a.u.b. word super gemist!! 0470/39.68.39 of 0496/33.72.49 |
Contactgegevens
Naam: | De Meulenaere Debby |
Tel.nr: | 0470/39.68.39 |
E-mailadres: |
Vermist: Coco
Roepnaam: | Coco |
Ras: | Siamees |
Kleur: | Seal Point |
Geslacht: | Vrouwtje |
Gecastreerd: | Nee |
Gesteriliseerd: | Nee |
Gechipt: | Ja |
Signalement: | Klein, 9 maanden jong, Sealpoint, donkere oortjes, pootjes en masker. Is sociaal en benaderbaar, klets graag. |
Contactgegevens
Naam: | van der Meer |
Tel.nr: | 0647964680 |
E-mailadres: |
Vermist: Simba
Vermist sinds: | 09-08-2023 | |
Plaats/Wijk/Straat: | Tramstraat te Harelbeke | |
| ||
Roepnaam: | Simba | |
Ras: | Kitten | |
Kleur: | Zwart-wit | |
Geslacht: | Vrouwtje | |
Gecastreerd: | Nee | |
Gesteriliseerd: | Nee | |
Gechipt: | Nee | |
Signalement: | Sima is een kittentje, ze heeft een zwart randje aan de neusgaatjes, je zou denken dat het vuil is maar het is een zwart randje, ze is heel sociaal & ze is ergs speels! Ze is weggeglipt onder de garagedeur, hebben ook een auto horen stoppen aan onze garage & die zijn uit & terug ingestapt dan terug weggereden... Als iemand onze Simba heeft gezien wilt u ons dan ASAP een seintje geven aub |
Contactgegevens
Naam: | Calewaert Steffie |
Tel.nr: | 0471876797 |
E-mailadres: |
|
Vermist: SnowyLees meer: Overzicht vermiste en gevonden katten
Het lenigen van kattenleed in het algemeen en van de zwerfkat in het bijzonder. Dit doel wordt verwezenlijkt door:
Lees meer: Doelstelling Vereniging Kattenzorg Dordrecht e.o.
Het is bij de Vereniging Kattenzorg Dordrecht e.o. mogelijk om oude / lege cartridges en oude mobiele telefoons in te leveren. Hieronder een overzicht van innamepunten:
Bent u uw kat kwijt en woont u in de regio Drechtstreden+ (Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Papendrecht of Zwijndrecht) dan kunt u dit aan de Vereniging Kattenzorg doorgeven. Ook kunt u gebruik maken van onze tool om een 'vermist'-flyer aan te maken. Hiermee is het mogelijk om een flyer te creeëren door informatie van uw kat in te vullen en een foto te uploaden. Vervolgens wordt er een PDF naar u en naar ons verzonden. Deze kunt u én uitprinten en als flyer fysiek verspreiden én u kunt deze digitaal verspreiden. Tevens kunt u aan ons doorgeven wanneer u een kat gevonden hebt. Of als er bij u in de buurt een kat rondloopt die wellicht daar niet thuishoort. De Vereniging Kattenzorg beschikt over een aantal chipreaders zodat men indien nodig een chip kan traceren bij de kat. |